Apie EduMint

EduMint yra rinkodaros socialiniuose tinkluose mokymų namai. Organizuojame mokymus verslams, kurie nori kokybiškai valdyti Facebook, Instagram, LinkedIn ir kitų kanalų rinkodarą. Mūsų vadovai – profesionalai, turinys daugybės metų patirtį savo mokomoje srityje. Taip pat administruojame kitų prekės ženklų puslapius.
Artimiausi planai – tarptautinė plėtra ir naujos digital rinkodaros programos.

Šiuo metu ieškome komandos nario, kuris užsiimtų įdomia ir daug kūrybos reikalaujančia sritimi – turinio apie mokymus ir rinkodarą socialiniuose tinkluose kūrimu ir istorijų pasakojimu.

Darbo funkcijos

Kurti įtraukiantį / edukuojantį turinį EduMint socialiniams tinklams
Dalyvauti mokymuose ir kurti apie juos įdomias istorijas
Ateityje – administruoti klientų Facebook puslapius

Pradžioje planuojame dirbti pagal valandinį atlygį, todėl mūsų veiklas galėsite derinti su kitais freelance darbais ar studijomis. Artimoje ateityje, jei seksis gerai, paprašysime ir išskirtinio dėmesio.

Lūkesčiai komandos nariui

Gebėjimas naudotis socialiniais tinklais kaip rinkodaros priemone; įvairių soc. tinklų specifikos suvokimas
Gebėjimas rašyti, pagrindai fotografijoje, grafikos maketavime, video montavime
Patirtis dirbant su prekės ženklų rinkodara (nebūtinai su komerciniais)
Gebėjimas dirbti savarankiškai

Atranka

Komandos narį norime atsirinkti pagal jo gebėjimus įdomiai papasakoti istoriją. Todėl norime pamatyti jūsų darbų pavyzdžių. Nesiųskite CV. Atsiųskite URL adresus, kuriais galime pamatyti jūsų talentą: Instagram (nekantraujam pamatyti stories ;) ), Tumblr, Facebook, blog, Devianart ar Behance. Tiks ir apmokamo darbo patirtis. Iki Prirašykite trumpą laiškelį, kodėl norėtumėte prisijungti prie EduMint ir siųskite domantas@edumint.lt iki liepos 21 d. 18:00

Prisijungsite prie šios vadovų komandos: