Dominykas Šemeklis

LEKTORIUS - PROFESIONALUS PRAKTIKAS:

Vienas pirmųjų Facebook sertifikuotų reklamos pirkėjų ir media planuotojų Lietuvoje, jau penkerius metus dirba su įvairias verslais ir padeda jiems pasiekti tikslus būtent Facebook ir Instagram mokamos reklamos dėka.

Pastaraisiais metais dirbo Inspired UM ir Sugatan agentūrose, kur prisidėjo prie Lietuvos ir JAV verslų reklamos kampanijų strategijų ir jų įgyvendinimo, nuolat valdė $100 tūkst. ir didesnius mėnesinius reklamos biudžetus. Taip pat buvo prie startuolio Whatagraph rinkodaros komandos vedlys, kur padėjo užtikrinti didėjantį potencialių klientų srautą reklamos dėka, kuris leido startuoliui sėkmingai augti bei gauti papildomas investicijas.

Dominykas žinias gilino įvairiose tarptautinėse konferencijose (Websimmit, Affiliate World Conferences), bendraudamas su pasauliniais rinkos lyderiais bei pelnydamas Facebook Blueprint sertifikatus.

Pastaruoju metu Dominykas konsultuoja įvairius e-komercijos verslus, startuolius ir reklamos profesionalus taip gilindamas savo žinias bei pritaikydamas sukauptą patirtį.

Lektoriaus mokymai

Facebook/Instagram reklama PRO

Pažengusiems
99 €

Lektorius

Dominykas Šemeklis
2022-08-30/31, 16:00-19:00
ZOOM seminaras