Įdomiai pasakojama istorija klientų lojalumą padidina iki 3 kartų

Socialiniai tinklai – tai erdvė, kurioje pasakojate savo ar prekės ženklo istoriją. Jūsų paskyros žmogų turi paveikti tarytum gera knyga: norisi skaityti dar ir dar, susitapatinti su herojais ir išbandyti tai, ką jie mėgsta. Rašymas socialiniuose tinkluose – dar labai šviežias žanras, tačiau jam galioja bet kuriam tekstui tinkančios taisyklės: skaityti turi būti įdomu nuo pat pradžių iki pabaigos; kuo tekstas trumpesnis, tuo geriau; jeigu skaitytojas bent sykį šyptels – gerai; jei nusijuoks – nuostabu. Mokymų vadovė duos patarimų, kaip visa tai įgyvendinti neįdedant daug pastangų.

Pyragą galima kepti visą dieną, panaudoti dvidešimt ingredientų ir papuošti cukruotomis rožėmis, bet nebūtinai jis bus skanesnis už tą, kurį iškepsite iš miltų, cukraus ir kiaušinio. Tas pats ir su tekstais – kartais į juos reikia pažvelgti paprasčiau, atkreipti dėmesį vos į porą dalykų, ir skaityti bus malonu. O kai suprasite, kad jus skaito, malonu bus ir rašyti.

Mokymų metu nagrinėsime šias temas:

  • Istorijos struktūra. Kaip kalbėti trumpai, bet pasakyti pakankamai?
  • Kas skiria gerą tekstą nuo blogo? Kartais skirtumas labai nedidelis.
  • Save redaguoti sunku, bet būtina. Ką daryti, kad niekada nereikėtų spausti „edit” mygtuko.
  • Stilius ir poveikis. Kaip kalbėtis su medkirčiais ir kaip su karalienėmis?

Mokymai skirti

  • Dirbantiems su komunikacija bei reklama
  • Visiems, norintiems išmokti valdyti trumpos apimties tekstus

Kitos naudos:

  • Gausite mokymų vaizdo įrašą bei skaidres;
  • Gausite elektroninę diplomo versiją – ji bus patogi pasidalinti soc. tinkluose arba atsispausdinti;
  • Dalyvius pakviesime į specialiai Jums sukurtą Facebook grupę, kurioje galėsite bendrauti ir toliau, konsultuotis ar susirasti kitų dalyvių kontaktus;

Atsiliepimai iš apklausos, pildomos po mokymų:

Labai patiko praktika ir grįžtamasis ryšys analizuojant atsakymus čia ir dabar!

Ieva

Patiko, kad dėsto nenuobodžiai, pavyzdžiai įdomūs, reaguoja į situaciją ir klausimus. Patiko praktika (labai smagu, kad anoniminė, todel žmogus gali atsipalaiduoti).

Nerijus

 


Apie vadovą

Akvilė Kavaliauskaitė yra žurnalistė, rašytoja. Jos novelių rinkinį „Kūnai“ teigiamai įvertino ir skaitytojai, ir literatūros profesionalai. Knyga nominuota „Metų knygos rinkimuose“.  Daugiau