Administruojate Facebook ar Instagram puslapius? Žinome, kaip sunku skirti kelias valandas išskirtinai tik mėnesinio plano sudarymui, be jokio blaškymosi. Kviečiame į dirbtuves, kur šį procesą sumoderuosime, sukursime produktyvią erdvę ir pakviesime dirbti grupėse – šviežios idėjos garantuotos!

Programa:

  • Trumpa įžanga į mūsų naudojamas mėnesio planavimo praktikas ir įrankius. Pasidalinsime tinklelio planavimo principais, kuriuos išvystėme dirbdami 10 metų, parodysime kelis pavyzdžius, kuriuos paskui išbandysite savarankiškai.
  • Mėnesio strategija: tikslų iškėlimas, svarbiausių temų išgryninimas. Patys nuspręsite, kokie bus ateinančio mėnesio prioritetai – apie kuriuos produktus kalbėsite, kokią komunikacinę žinitę skleisite. Drauge pasitarsime ir kiek žinučių iš viso kursime.
  • Kūryba grupėse: vieni kitiems pristatysime savo prekės ženklus ir mėnesio tikslus bei surinksime iš kolegų idėjas, kaip perduoti svarbiausias žinutes. Jei kasdieniame darbe kūrybinės komandos neturite, ši dalis bus ypač naudinga – pašaliniai žmonės visada pateiks naujų idėjų. Taip pat galėsite pasitikrinti, ar jūsų mintys yra suprantamos kitiems.
  • Turinio kūrimas: rašysime tekstus, ieškosime turinio, jį apdirbsime arba formuluosime užduotis fotografams / dizaineriams. Mes pasistengsime patarti, kaip jau turimą turinį išnaudoti naujomis formomis, pritaikyti ateinančio mėnesio tikslams.

Priklausomai nuo dalyvių kiekio, turėsime vieną ar kelis lektorius, kurie jau yra sukūrę dešimtis ar net šimtus mėnesinių tinklelių, taigi bet kada galėsite sulaukti pagalbos, idėjų ar, jei norėsite, kritikos.

Būsite sujungti į Facebook grupę, taigi su naujais kolegomis galėsite bendrauti ir po dirbtuvių, pvz paprašyti grįžtamojo ryšio apie savo tinklelį ar pasidalinti rezultatais.

Stengsimės sukurti kuo laisvesnę atmosferą – turėsime kavos, arbatos ir saldainių; išalkusieji galėsite pasiimti picą iš šalia esančios CAPO picerijos. Laisvai rinksitės vietą darbui – ar tradiciškai prie stalo, ar ant krėslo, o gal net išsidrėbus ant palangės su savo mėgiama muzika ausyse.

Suprantame, kad visi būsite skirtingos patirties ir dirbate su skirtingais produktais, tačiau tikimės, kad visi išsinešite gan aiškų ateinančio mėnesio planą.


Apie vadovą

Domantas Širvinskas – EduMint bendraįkūrėjas ir agentūros Social Mint vadovas, su komunikacija internete dirbantis virš aštuonerių metų, Facebook rinkodaros mokantis daugiau nei metus. Analitinių sugebėjimų įgavo taikomosios fizikos studijose, o įkvėpimų semiasi keliaudamas po Aziją ir Pietų Ameriką. Dirbo su tokiais prekės ženklais kaip Pieno Žvaigždės, Skrendu.lt, Nescafe Dolce Gusto, MTV Baltics. Daugiau