SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS

Manome, kad socialiniai tinklai turi ne tik parduoti, bet ir kurti tinkamą įvaizdį bei atlikti klientų aptarnavimo funkciją. Todėl Facebook, Instagram ir LinkedIn puslapiai turi būti pildomi profesionaliu ir dėmesį pritraukiančiu turiniu. 10 metų administruojame socialinių tinklų paskyras – formuojame strategiją, kuriame turinį ir valdome reklamą taip, kad ji neštų maksimalią grąžą. Mielai padėsime ir Jums – susisiekite!
bar-chart
Kuriame ir įgyvendiname ilgalaikę strategiją
picture
Organizuojame trumpalaikes kampanijas
favorites
Kuriame tekstinį, foto, video ir grafinį turinį
trophy
Bendradarbiaujame su influenceriais
megaphone
Užsakome reklamą
presentation
Mokome ir konsultuojame

KAINODARA

Paruošėme standartinius planus tam, kad lengviau suprastumėte mūsų kainodarą. Tačiau su kiekvienu klientu tikslų planą deriname atskirai.

350 € / mėn

Administruojamas tinklas: Facebook
Intensyvumas: 2 žin/sav

Žinučių planas mėnesiui
Kasdienė higiena
Turinio kūrimas (paprasta grafika/foto)
Komentarų priežiūra
Trumpa mėnesinė ataskaita

POPULIARIAUSIA

600 € / mėn

Administruojamas tinklas: Facebook
Intensyvumas: 3 žin/sav

Žinučių planas mėnesiui
Kasdienė higiena
Turinio kūrimas (grafika/foto)
Komentarų priežiūra
Vienos reklaminės kampanijos užsakymas*
Mėnesinė ataskaita

900 € / mėn

Administruojamas tinklas: Facebook ir Instagram
Intensyvumas: 4-5 žin/sav

Žinučių planas mėnesiui
Kasdienė higiena
Turinio kūrimas (grafika/foto + trumpas video)
Komentarų priežiūra
Reklamos (žinomumo + retargeting) užsakymas*
Mėnesinė ataskaita
1 val nemokama konsultacija

* Į kainą neįtrauktas Facebook’ui skirtas reklaminis biudžetas

KLIENTAI, SU KURIAIS JAU DIRBOME

Kelionių agentūra ir organizatorius UAB „Baltic Tours Vilnius“, kuriai priklauso prekės ženklai „Baltic Tours“, „Skrendu.lt“, „Aero.lv“, „Skyguru.pl“, „Tagoo.lt“ partnerystę su agentūra pradėjo 2014 m. Partnerystės tikslas – išsikelti socialinių tinklų komunikacijos tikslus, pasirinkti strategiją ir vykdyti ją atitinkančius taktinius veiksmus.
Agentūra mūsų trims prekės ženklams „Skrendu.lt“, „Aero.lv“, „Skyguru.pl“ vykdė socialinio tinklo „Facebook“ komunikaciją, periodiškai analizavo pasiektus rezultatus, subūrė draugišką ir aktyvią sekėjų bendruomenę, rengė patrauklius „Skrendu.lt “ tinklaraščio įrašus, pradėjo dėti pamatus Lenkijos ir Latvijos rinkoms. „Social Mint“ kūrybinės komandos striprybė – vaizdinės ir tekstinės medžiagos pateiktis, paprasti, tačiau patrauklūs grafinio dizaino sprendimai.

Esame dėkingi vadovui Domantui Širvinskui už kūrybines idėjas, konsultacijas, darbų vykdymą ir pasiektus rezultatus.

UAB „Baltic Tours Vilnius“ Projektų vadovė Rasa Levickaitė

Socialinių tinklų administravimo paslaugas iš Domanto Širvinsko ir jo vadovaujamos agentūros pirkome 12 mėnesių laikotarpiui. Pagrindinis siekis – didinti elektroninių paslaugų naudojimą ir formuoti šiuolaikišką organizacijos įvaizdį. D. Širvinsko komanda rūpinosi VĮ „Regitra“ Facebook‘o ir Instagram‘o paskyromis. Buvo sukurtos abiejų socialinių tinklų komunikacijos strategijos, o vėliau kiekvieną mėnesį planuojamas ir įgyvendinamas turinio tinklelis. Sutarties laikotarpiu įgyvendinta daug originalių ir pasiteisinusių komunikacijos kampanijų.

Komanda taip pat rūpinosi socialinių tinklų reklama, padėjo sutvarkyti mūsų elektronines sistemas taip, kad būtų galima matuoti kuo reikšmingesnius rodiklius. Užsakant reklamą, buvo eksperimentuojama su turiniu ir auditorijomis, ir tai padėjo pasiekti reikšmingų rezultatų.

Svarbu, kad visada buvo operatyviai reaguojama į nenumatytus atvejus ir pasiūlydavo profesionalių sprendimų. Esame patenkinti suteiktų paslaugų kokybe, kaina ir bendravimo principais.

VĮ „Regitra“ komunikacijos vadovė Ingrida Kuorytė

KOMANDA

Domantas Širvinskas – EduMint bendraįkūrėjas, socialinių tinklų ekspertas, turintis 10-ies metų skaitmeninės rinkodaros patirtį ir 4-erių metų šios temos mokymo patirtį. Domantas rūpinasi strategijos formavimu, reklaminių kampanijų administravimu ir kūrybinių projektų valdymu.

Karolina Valutkevičienė – projektų vadovė, diplomuota komunikacijos specialistė, Atomic Garden rinkodaros mokyklos absolventė. Karolina užtikrina, kad klientų puslapiai visuomet atitinka planą, koordinuoja turinio gamybą, bendrauja su sekėjais ir sprendžia kasdienius iššūkius.

Petras Skukauskas – fotografijos ir video guru, mokslus baigęs JAV, dabar filmuojantis kino filmus, muzikinius klipus ir kuriantis kitą dėmesį traukiantį turinį. Petras mūsų komandoje užtikrina, kad foto/video sprendimai atrodytų ne tik profesionaliai, bet ir keltų emocijas žiūrovui.

Agnietė Preidytė – grafikos dizainerė ir šios temos dėstytoja. Agnietė sugeba kurti dėmesį patraukiančias iliustracijas ir net sudėtingus dalykus vizualinėmis priemonėmis paaiškinti paprastai.

SKAMBINKITE 8 654 11730 ARBA UŽPILDYKITE FORMĄ ŽEMIAU

* Privalomi laukai