Facebook GURU mokymų rinkinys

Facebook GURU mokymų rinkinys

Penkeri mokymai – visi reikalingi įgūdžiai valdyti Facebook rinkodarą. Išmoksite kurti strategiją, pažinsite Facebook įrankius, rašysite tekstus, kursite paprastas iliustracijas, užsakinėsite reklamą ir planuosite turinį. Viskas už puikią kainą – pirkdami rinkinį sutaupysite 186€!

Daugiau
Facebook rinkodaros pagrindai

Facebook rinkodaros pagrindai

Išmokite suformuluoti strategiją, sukurti įdomų turinį, užsakyti reklamą ir suprasti, kaip nustatyti, kurie metodai labiausiai tarnauja Jūsų tikslams (mokymai pradedantiesiems).

Daugiau
Vaizdas ir dizainas Facebook’e

Vaizdas ir dizainas Facebook’e

Kiekvieno Facebook administratoriaus pareiga – gebėti atrinkti arba pačiam sukurti tinkamą vaizdinę medžiagą, kuri sustiprintų pasakojamą istoriją, perduotų žinutę, paskatintų pardavimą ir dar atitiktų prekės ženklo reikalavimus.

Daugiau
Tekstas ir istorija Facebook’e

Tekstas ir istorija Facebook’e

Facebook – tai erdvė, kurioje pasakojate savo ar prekės ženklo istoriją. Išmokite rašyti taip, kad Feisbuko paskyra žmogų paveiktų tarytum gera knyga: norėsis skaityti dar ir dar, susitapatinti su herojais ir išbandyti tai, ką jie mėgsta.

Daugiau
Facebook reklama

Facebook reklama

Sužinokite kaip sukurti ir prižiūrėti profesionalias reklamines kampanijas su aiškiai išmatuojamais rezultatais (mokymai pažengusiems).

Daugiau
Foto ir video telefonu

Foto ir video telefonu

Facebook turinio karalius ir karalienė: fotografija ir video turinys. Išmokite juos abu paruošti telefonu, o atrodys, kad dirbote su brangia kamera.

Daugiau

Facebook rinkodaros specialistas yra universalus karys. Jis privalo ir gerai išmanyti socialinio tinklo specifiką, ir gebėti sukurti įdomią istoriją, ir ją aprašyti taikliu tekstu, ir pagaminti arba užsakyti įtikinantį vaizdinį turinį: grafiką arba fotografiją. Galų gale – užsakyti reklamą ir analizuoti jos rezultatus. Išskyrėme penkias pagrindines kompetencijas, suradome jas ypatingai gerai išmanančius profesionalus ir sukūrėme 40 ak. val. trukmės socialinių medijų marketingo mokymus, kuriuos organizuojame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tapkite Facebook profesionalais ir Jūs!