Mokymai

Tikime, kad naujus įgūdžius efektyviausia įgyti susipažinus su teorija, patyrinėjus gerus pavyzdžius ir iškart pritaikius praktikoje su vadovo pagalba. Laikydamiesi šių principų ir kuriame mokymų programas. Temos – tai kompetencijos, būtinos geram socialinių tinklų administratoriui. Norinčius sustiprinti tik vieną jų, pavyzdžiui teksto rašymą ar grafinį dizainą, kviečiame aplankyti atskirus mokymus. Arba atvykti į Facebook GURU mokymus, kurie padengia visas pagrindines visiems reikalingas kompetencijas.

Visos mokymų programos >>

Vadovai

EduMint vadovai – kruopščiai atrinkti savo srities profesionalai, kurie myli darbą su žmonėmis ir nori dalintis savo žiniomis. Kiekvienas vadovas turi daugiametę patirtį toje srityje, kurios moko, todėl gali pasidalinti praktinėmis įžvalgomis ir šviežiausiomis naujienomis.

Visi vadovai >>

Šypsenos

Naujas žinias įsisaviname daug greičiau, kai tai darome su šypsena. Daug dėmesio skiriame ne tik geriems mokymų rezultatams, bet ir maloniam procesui. Dirbame mažose grupėse, todėl kiekvienas dalyvis gauna asmeninio vadovo dėmesio. Mėgstame būti spontaniški, tad nenustebkite, jei fotografijos mokytis lipsime ant namo stogo arba per pietų pertraukėlę smaguriausime vadovo keptų sausainių.

Mūsų Facebook puslapis >>

Kokių žmonių laukiame?

EduMint mokymuose labiausiai laukiame tų žmonių, kurie dirba tiesiogiai su socialinių tinklų rinkodara – administruoja įmonių Facebook ir Instagram puslapius. Praktinė mokymų pakraipa jiems suteikia daugiausiai naudos. Taip pat mus dažnai aplanko ir įmonių vadovai, norintys geriau suprasti naujuosius komunikacijos kanalus ir žinoti, kokių rezultatų tikėtis iš darbuotojų.

Paslaugos

Atviri mokymai
Visiems norintiems išmokti socialinių tinklų rinkodaros pagrindų arba pagilinti vieną konkrečią kompetenciją. Mokymus organizuojame maždaug kas du mėnesius, todėl pasirinksite Jums patogiausią datą. Tai universalūs, visiems verslams tinkami mokymai.

Visų mokymų sąrašas >>

 

Vidiniai mokymai
Tai konkrečiam prekės ženklui pritaikyta sesija, kurios metu aptarsime būtent Jums aktualius klausimus, nagrinėsime Jūsų konkurentų sėkmes ir nesėkmes, teiksime pasiūlymus pagal Jūsų prekės ženklo specifiką. Mūsų vadovai teikė vidinius mokymus Invest Lithuania, LR Seimo kanceliacijai, LR Vyriausybei, AVON ir kitoms įmonėms.

Komunikacijos ir reklamos Facebook’e paslaugos
Jei nuspręsite, kad socialinių tinklų puslapius norite atiduoti į profesionalų rankas, mes pasiruošę padėti. Turime 10 metų patirtį – Facebook ir tinklaraščius verslo tikslams naudojome gerokai anksčiau, nei tai tapo madinga.

Paskambinkite mums 8 600 45321 arba parašykite: