Mokymai

Tikime, kad naujus įgūdžius efektyviausia įgyti susipažinus su teorija, patyrinėjus gerus pavyzdžius ir iškart pritaikius praktikoje su vadovo pagalba. Laikydamiesi šių principų ir kuriame mokymų programas. Temos – tai kompetencijos, būtinos geram socialinių tinklų administratoriui, kaip teksto rašymas, grafinis dizainas ar reklamos užsakymas.

Visos mokymų programos >>

Vadovai

EduMint mokymų vadovai – kruopščiai atrinkti savo srities profesionalai, kurie myli darbą su žmonėmis ir nori dalintis žiniomis. Kiekvienas lektorius turi daugiametę patirtį toje srityje, kurios moko, todėl gali pasidalinti praktinėmis įžvalgomis ir šviežiausiomis naujienomis. Taip pat, kiekvienas jų turi bent kelių metų mokymo patirties, todėl net ir visos dienos mokymai praeina greitai ir smagiai.

Susipažinkite su lektorių komanda >>

Vieta

Esame įsikūrę jaukiame Vilniaus senamiesčio kiemelyje visai greta Katedros. Senovinių plytų sienos ir net paveldo saugoma krosnis patalpas mus privertė įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Visų mokymų metu darome trumpas kavos pertraukėles, o visos dienos seminarų metu vaišiname pietumis iš greta įsikūrusio nuostabų itališką maistą gaminančio Capo restoranėlio.

Kokių žmonių laukiame?

EduMint mokymuose labiausiai laukiame tų žmonių, kurie dirba tiesiogiai su socialinių tinklų rinkodara – administruoja įmonių Facebook ir Instagram puslapius. Praktinė mokymų pakraipa jiems suteikia daugiausiai naudos. Taip pat mus dažnai aplanko ir įmonių ar rinkodaros skyrių vadovai, norintys geriau suprasti naujuosius komunikacijos kanalus ir žinoti, kokių rezultatų tikėtis iš komandos.

Paslaugos

Atviri mokymai
Visiems norintiems išmokti socialinių tinklų rinkodaros pagrindų arba pagilinti vieną konkrečią kompetenciją. Mokymus organizuojame maždaug kas du mėnesius, todėl pasirinksite Jums patogiausią datą. Tai universalūs, visiems verslams tinkami mokymai.
 

Vidiniai mokymai
Tai konkrečiam prekės ženklui pritaikyta sesija, kurios metu aptarsime būtent Jums aktualius klausimus, nagrinėsime Jūsų konkurentų sėkmes ir nesėkmes, teiksime pasiūlymus pagal Jūsų prekės ženklo specifiką. Mūsų vadovai teikė vidinius mokymus Invest Lithuania, LR Seimo kanceliacijai, LR Vyriausybei, AVON ir kitoms įmonėms.

Komunikacijos ir reklamos Facebook’e paslaugos
Jei nuspręsite, kad socialinių tinklų puslapius norite atiduoti į profesionalų rankas, mes pasiruošę padėti. Turime 10 metų patirtį – Facebook ir tinklaraščius verslo tikslams naudojome gerokai anksčiau, nei tai tapo madinga.

Paskambinkite mums +370 650 73710 arba parašykite: