Dažniausiai užduodami klausimai

Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, perkant mokymus, sistemoje automatiškai sugeneruojama sąskaita faktūra, kurią gausite užsakymo metu el. paštu.

Ar galima už mokymus apmokėti banko pavedimu?

Taip, galima. Pirkdami mokymus užsakymo lauke pasirinkite apmokėjimo būdą „Pagal išankstinę sąskaitą“ – ją atsiųsime el. paštu ir lauksime apmokėjimo. Registraciją į mokymus bus patvirtinta tik tada, kai mokėjimą matysime mūsų banko sistemoje.

Norime įsigyti Jūsų mokymus, kaip tai padaryti?

Puiku! Pasirinkite mokymus, įsidėkite juos į krepšelį, suveskite reikiamus duomenis ir pasirinkite tinkamiausią apmokėjimo būdą. Į Jūsų nurodytą el. paštą ateis užsakymo informacija.

Kada ir kaip vyksta mokymai?

Mokymai vyksta nurodytomis datomis, gyvos transliacijos būdu per Zoom platformą. Dažniausiai – vieną arba dvi popietes. Kiekvienos temos mokymų grupė renkama maždaug kas du mėnesius.

Man netinkama mokymų data. Ar jie vyks ir kitomis datomis?

Taip, mokymų grupės renkamos maždaug kas du mėnesius. Apie kitų mokymų datą paskelbiame iškart pasibaigus artimiausiems mokymams.

Kuo skiriasi mokymų paketas nuo pavienių mokymų?

Pirkdami mokymų paketą Jūs įsigyjate du ar daugiau skirtingų mokymų už mažesnę kainą, negu pirkdami juos atskirai.

Negaliu dalyvauti mokymuose nurodytu laiku, ar vis tiek galiu gauti mokomąją medžiagą?

Taip. Jeigu sumokėjote už mokymus, tačiau negalite dalyvauti mokymų transliacijoje, vistiek gausite mokymų įrašą ir skaidres – juos rasite Facebook grupėje. Jei pageidausite, galėsite prisijungti prie vėliau renkamos grupės transliacijos, bet apie tai prašysime informuoti.

Ar galiu įsigyti tik mokymų vaizdo įrašą?

Vaizdo įrašai atskirai neparduodami. Tačiau galite registruotis į mokymus, juose nedalyvauti ir tik peržiūrėti video įrašą.

Įsigijau mokymus, kada ir kaip gausiu informaciją apie mokymus?

Informaciją apie mokymus siunčiame likus 5 d.d. iki jų pradžios el. paštu ir dalinamės kiekvienai transliacijai sukurtoje Facebook mokymų grupėje.