LEKTORIAI

EduMint lektoriai – tai daugybę metų aistringai savo srityje dirbantys marketingo profesionalai. Juos vienija bendra aistra – žiniomis dalintis su kitais.

Viktorija Juškelė

Viktorija Juškelė

Viktorija Juškelė (Lukoševičiūtė) – asmeninių prekių ženklų vystymo ir rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ partnerė ir strategė

Daugiau

Giedrė Kaltauskė

Giedrė – Instagram Reels ekspertė, šia tema Lietuvos turinio kūrėjus edukuojanti nuo pat šio formato atsiradimo pradžios.

Daugiau

Donatas Talutis

Donatas Talutis

Donatas Talutis – nenešiosi.lt įkūrėjas, skaitmeninės rinkodaros specialistas ir lektorius. Donatas turi 4 metų patirtį vedant mokymus, ± 3 000 mokymų dalyvių,

Daugiau

Gintarė Surgutanovienė

Gintarė Surgutanovienė

Gintarė Surgutanovienė – skaitmeninės rinkodaros agentūros „SuperYou“ verslo plėtros vadovė ir partnerė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto lektorė.

Daugiau

Vytis Bareika

Vytis šiuo metu vadovauja skaitmeninės rinkodaros bei kūrybos departamentams – Nordcurrent, kuri kuria tokius žaidimus kaip Cooking Fever, visame pasaulyje sulaukiančius daugiau nei pusę milijardo atsisiuntimų.

Daugiau

Matas Pocius

Per karjerą sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį el. pašto rinkodaroje, šiuo metu vadovauja NFQ.email el. pašto rinkodaros paslaugų komandai.

Daugiau

Aurelija Šilinskaitė

Aurelija yra Startupbrand DNR marketingo mokymų agentūros įkūrėja, Startuolių pre-akceleratoriaus Tech Hub lektorė ir mentorė, Vilniaus universitete dėsto reklamą ir paslaugų rinkodarą.

Daugiau

Joris Kazlauskas

Joris Kazlauskas

Joris Kazlauskas – el. komercijos specialistas, virš 5-erių metų dirbantis su elektronine prekyba Lietuvos, JAV ir kitose pasaulio rinkose, nuolat valdo jų Facebook ir Google paskyras.

Daugiau

Domantas Širvinskas

Domantas Širvinskas

Domantas Širvinskas – EduMint bendraįkūrėjas, su rinkodara internete dirbantis 12 metų, šios temos įvairiuose seminaruose..

Daugiau

Akvilė Kavaliauskaitė

Akvilė Kavaliauskaitė

Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistikos bakalaurė ir literatūrologijos magistrė, dešimt metų kūrė LRT televizijos laidą „(Ne)emigrantai”, rašė žurnalams, bendradarbiavo su reklamos agentūromis.

Daugiau

Agnietė Preidytė

Agnietė Preidytė

Agnietė Preidytė – grafikos dizainerė, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narė. Magistro studijas baigusi Švedijoje, University of Gothenburg..

Daugiau

Kamilė Račiūtė

Kamilė Račiūtė

Kamilė Račiūtė yra sertifikuota Google Ads, Google Analytics ir Facebook įrankių specialistė. Taip pat, viena iš nedaugelio atrinktų kandidatų..

Daugiau