Facebook mokymai Jums puikiai tiks, jei dirbate su rinkodara ar komunikacija. Mokymai taip pat gali būti puiki pradžia Jūsų, kaip socialinių medijų specialisto, karjerai. Norime pasidalinti aštuoniomis priežastimis, kodėl EduMint Facebook rinkodaros mokymai yra puiki investicija į Jūsų žinias:

  1. Mokymų kursas yra skirtas su socialinių tinklų rinkodara susipažįstantiems, tačiau jį pabaigę žinosite ne tik pagrindines jo funkcijas, bet ir koks turinys yra tinkamiausias įtraukti jūsų auditoriją ir kaip jį kurti – susimaketuoti arba nufotografuoti patiems.
  2. Galbūt kai kurios sritys Jums neaktualios? Galite registruotis tik į vienus ar kelius mokymus.
  3. Įvykdę šį mokymų kursą, būsite pajėgūs patys kokybiškai prižiūrėti savo įmonės puslapį ir sutaupysite nepirkę agentūros paslaugų.
  4. Mokymai susideda iš Facebook marketingo pagrindų mokymų ir specifinių mokymų: reklamos, dizaino ir vaizdo, teksto ir istorijos kursų bei praktinio seminaro, kuriame išbandysite visas iki tol įgytas žinia.
  5. Dauguma mokymų vyksta visą dieną, nuo 10:00 iki 18:00, antroje savaitės pusėje. Šį laiką pasirinkome apklausę daugybę mūsų svetainės lankytojų. Žinome, kad vakarais mokytis sunku, o pirmadieniai – šventa diena darbui.
  6. Mokymai vyksta patogiose klasėse su vieta nemokamai palikti automobilį.
  7. Pabaigę šį kursą, gausite diplomą.
  8. Vaišiname labai skaniais pietumis ir kava su skanėstais :)

Kviečiame į Facebook rinkodaros mokymus:
0-guru 6-instagram

Apie autorių

Domantas Širvinskas – EduMint bendraįkūrėjas ir agentūros Social Mint vadovas, su komunikacija internete dirbantis virš aštuonerių metų, Facebook rinkodaros mokantis daugiau nei metus. Analitinių sugebėjimų įgavo taikomosios fizikos studijose, o įkvėpimų semiasi keliaudamas po Aziją ir Pietų Ameriką. Dirbo su tokiais prekės ženklais kaip Pieno Žvaigždės, Skrendu.lt, Nescafe Dolce Gusto, MTV Baltics.
Daugiau

Artimiausi vadovo mokymai

Mokymų pavadinimas Trukmė Vieta Mokymų pradžia
Facebook komunikacijos pagrindai6 ak. val.Vilnius05/02/2019
Facebook reklama ABC8 ak. val.Vilnius12/02/2019
Facebook praktinis seminaras8 ak. val.Vilnius13/12/2018
Facebook komunikacijos pagrindai Kaune6 ak. val.08/02/2019
Facebook komunikacijos pagrindai Klaipėdoje6 ak. val.16/05/2018