8 priežastys, kodėl Facebook mokymai Jums bus naudingi

Facebook mokymai Jums puikiai tiks, jei dirbate su rinkodara ar komunikacija. Mokymai taip pat gali būti puiki pradžia Jūsų, kaip socialinių medijų specialisto, karjerai. Norime pasidalinti aštuoniomis priežastimis, kodėl EduMint Facebook rinkodaros mokymai yra puiki investicija į Jūsų žinias:

  1. Mokymų kursas yra skirtas su socialinių tinklų rinkodara susipažįstantiems, tačiau jį pabaigę žinosite ne tik pagrindines jo funkcijas, bet ir koks turinys yra tinkamiausias įtraukti jūsų auditoriją ir kaip jį kurti – susimaketuoti arba nufotografuoti patiems.
  2. Galbūt kai kurios sritys Jums neaktualios? Galite registruotis tik į vienus ar kelius mokymus.
  3. Įvykdę šį mokymų kursą, būsite pajėgūs patys kokybiškai prižiūrėti savo įmonės puslapį ir sutaupysite nepirkę agentūros paslaugų.
  4. Mokymai susideda iš Facebook marketingo pagrindų mokymų ir specifinių mokymų: reklamos, dizaino ir vaizdo, teksto ir istorijos kursų bei praktinio seminaro, kuriame išbandysite visas iki tol įgytas žinia.
  5. Dauguma mokymų vyksta visą dieną, nuo 10:00 iki 18:00, antroje savaitės pusėje. Šį laiką pasirinkome apklausę daugybę mūsų svetainės lankytojų. Žinome, kad vakarais mokytis sunku, o pirmadieniai – šventa diena darbui.
  6. Mokymai vyksta patogiose klasėse su vieta nemokamai palikti automobilį.
  7. Pabaigę šį kursą, gausite diplomą.
  8. Vaišiname labai skaniais pietumis ir kava su skanėstais :)