Facebook naujienos #1: naujos Offers ir Slideshows funkcijos, Live iš kompiuterio

Facebook nuolat pažeria daugybę naujienų. Žinome, kad visas sugaudyti yra sunku, todėl nuolat apie jas pranešime, kai susirinks po kelias įdomias.

Facebook Live nuo šiol ir iš kompiuterio

Taip, vlogerių svajonė pildosi – transliacijų nebereikės daryti telefonu. Nuo šiol tiesiogines transliacijas galėsite vykdyti iš kompiuterio. Tai žingsnis iš konkurencijos su Periscope į konkurenciją su YouTube.  Šis video su vlogere Delilah Taylor – vienas pirmųjų live transliacijų iš kompiuterio.

Naujos Offers funkcijos

Panašu, kad Feisbukas nenori paleisti savo nelabai aktyviai naudojamos Offers funkcijos. Pristatyti papildymai, kurie turėtų šią paslaugą padaryti artimesne verslui. Štai keli patobulinimai:
Žymės: nuo šiol visus per Offers gautus pasiūlymus pirkėjas išsaugos atskirame Offers Bookmarks skyriuje, juos galės lengvai pasiekti ir perduoti pardavėjui.
Priminimai: žinoma, pasiūlymai turi galiojimo pabaigą, o verslas nori, kad pasiūlymu būtų pasinaudoti. Todėl Feisbukas išsiųs priminimą apie netrukus pasibaigsiantį išsaugoto pasiūlymo galiojimą.
Kuponų kodai: bus galimybė generuoti unikalius skaitinius kodus kiekvienam vartotojui, taip pat ir QR kodus.
Kuponai panaudojami ir online, ir offline: pasiūlymo kodą galima arba nukopijuoti ir įkelti į el. parduotuvės mokėjimo sistemą, arba patogiai parodyti fizinėje pardavimo vietoje.
Primename, kad Offers funkcija leidžia sukurti vieną iš keturių pasiūlymų tipų (nuolaida procentais arba konkrečia suma, pirk-vieną-ir-antrą-gauk-nemokamai, nemokamas užsakymo elementas, pvz. pristatymas) ir jį reklamuoti pasirinktai tikslinei grupei.

Patobulintos Slideshow reklamos

Ar žinojote, kad kurdami slideshow tipo reklamą arba paprastą žinutę, galėjote pasirinkti vieną iš siūlomų garso takelių? Na, bet tai jau sena naujiena. Šviežia yra tai: į slideshow galėsite kelti ne tik savo, bet ir nemokamas ShutterStock nuotraukas, atrinkę jas pagal paieškos žodžius. Valio! Norite daugiau? Prašom: galėsime rašyti tekstą! Įdomu, kokios bus teksto formatavimo funkcijos, bet net ir bazinis variantas leis dar gražiau pasakoti istoriją vaizdais, sugaištant labai mažai laiko.
Ir tai tik dalis naujienų apie Slideshows. Visas skaitykite čia.

Nauji būdai kurti Custom Audiences reklamomas

Šiuo šiol galite reklamą rodyti tiems, kurie iki šiol jau:

  • Peržiūrėjo video klipą
  • Atidarė arba užpildė Lead Ads formą
  • Peržiūrėjo Canvas reklamą

Tai puikios naujienos, nes iki šiol pakartotinę reklamą galėjome rodyti tik tiems vartotojams, kurie aplankė mūsų svetainę, t.y. išėjo iš Feisbuko. Tačiau nemažai reklamos formų veikia pačioje tinklo aplinkoje (video, leads, canvas) – nuo šiol ir jų vartotojus galėsime pasiekti pakartotinai.

Dar keli mums patikę straipsniai:

10 spėjimų, kaip bus monetizuotas video formatas socialinėje medijoje artimiausiais metais
10 socialinės medijos grafikos tendencijų