Kaip išpublikuoti Instagram žinutę nustatytu laiku?

Facebook puslapių administratoriai seniai mėgaujasi galimybe įrašus suplanuoti iš anksto ir išpublikuoti nustatytu laiku. Nors ir visus ateinančio mėnesio įrašus. Instagram’as šios funkcijos ilgai neturėjo arba reikėjo naudoti papildomas, kartais ir mokamas, programėles. Bet ar žinojote, kad ir Instagram’as turi nuosavą schedule funkciją? Jei dirbate su Instagram rinkodara, greičiausiai visą turinį laikote kompiuteryje. Geros žinios – Instagram kalendorius formuojamas būtent iš čia.
Dalinamės trumpa instrukcija, kaip jį pasiekti:

  1. Nueikite į Facebook Creator studio adresu facebook.com/creatorstudio
  2. Čia, viršuje pasirinkite Instagram piktogramą
  3. Kiek žemiau turėtumėte matyti savo Instagram puslapio pavadinimą. Jei jis pasirinktas neteisingas (t.y. jei administruojate daugiau nei vieną paskyrą), spustelėkite ant jo ir išsirinkite teisingą paskyrą.
  4. Iš čia galėsite į kalendorių sukelti įrašus ant sienos ir IGTV (deja, kol kas Insta Stories teks kelti tiesiai iš telefono). Spauskite „create post“ kairėje, pasirinkite „Instagram feed“ arba „IGTV“ ir kurkite įrašą.
  5. Jei viršuje savo Instagram paskyros nerandate, ją reikės pridėti spaudžiant kairėje esantį „Instagram accounts“ ir dešinėje viršuje „Add Instagram Account“. Čia suvesite Instagram’o prisijungimo duomenis ir profilis atsiras sąraše.

Patyrinėkite visą Creator Studio – jis leidžia ne tik formuoti kalendorių, bet ir apžvelgti įrašų statistikas, įskaitant ir Stories. Taip pat dirbti ir su Facebook puslapio turiniu.

Tikiuosi šis įrankis leis sutaupyti laiko, kurį skiriate Instagram paskyrų administravimui.