Kaip įdiegti Facebook Pixel

Norime pasidalinti pačiu paprasčiausiu būdu, kaip įdiegti Facebook Pixel’į. Darome prielaidą, kad internetinės svetainės patys neprogramavote, o turite programuotoją, kuris už tai atsakingas. Taigi sukursime Pixel’į ir jį išsiųsime tam programuotojui. Šis žinos, ką su juo daryti.

Pradėkite nuo atvykimo į Events Manager valdymo skyrių. Jį rasite šia nuoroda: www.facebook.com/events_manager2. Turėtumėte atsidurti tokiame lange:

(Jei tokiame lange neatsiduriate, ieškokite mygtuko „Connect a Data Source“, tada pasirinkite „Facebook Pixel“, „Connect“, ten įveskite įmonės pavadinimą (jis nebus matomas viešai) ir svetainės adresą, kur tas pixelis bus įdiegiamas. Spauskite „Connect“.)

Čia spauskite „Continue Pixel Setup“, ir tolimesniame lange – „Email instructions“ (pilkas tekstas naujos lentelės apačioje dešinėje).

Naujame lange, viršuje įrašome interneto svetainės programuotojo el. pašto adresą ir apačioje dešinėje spaudžiame „Send“ mygtuką.

Viskas, detali instrukcija, kaip įdėti Facebook Pixel į Jūsų svetainę, yra išsiųsta jos administratoriui. Tai yra paprastas ir lengvas darbas, kurį jis atliks per kelias minutes. Nepamirškite su administratoriumi susisiekti asmeniškai, pasiteirauti, ar jis laišką tikrai gavo ir užtikrinti, kad šis darbas būtų atliktas operatyviai.

Įrašėme ir video, kuriame gyvai parodome, kur surasti Pixel’į ir jį persiųsti programuotojui:

 

Jei naudojate WordPress.org platformą, Facebook Pixel galite įsidiegti ir patys. Pirmiausia, Jums reikės įsidiegti oficialų įskiepį.
Jei norite detalesnės Pixel’io instaliavimo instrukcijos anglų kalba, ją rasite Facebook pagalbos dokumentuose.

Linkime puikių reklamos rezultatų!

Jei šis straipsnis buvo aktualus, kviečiame į mokymus. Jei norėtumėte asmeninės konsultacijos, parašykite mums info@edumint.lt