Ką daryti gavus Page Notification pranešimą?

Neapsigaukite – tokių „Page Notifications“ Facebook’as nesiunčia

Ar esate gavę privačią žinutę, įrašą ant sienos arba buvę pažymėti puslapio „Page notification“ (ar panašaus) įraše, kuris sako, kad pažeidėte Facebook taisykles ir Jūsų puslapis bus netrukus uždarytas? Tai apgaulė. Kas konkrečiai nutinka, kai paspaudžiate nuorodą, pasakyti sunku (mes patys eksperimentuoti nenorime :) ), bet mokymų dalyviai yra pasakoję, kad prarado puslapių administravimo teises arba, atvirkščiai, tarp administruojamų puslapių rado nepažįstamų.

Bet kuriuo atveju, svarbiausia atsiminti, kad toks ir panašūs pranešimai yra apgaulingi. Facebook’as apie rimtas problemas dažniausiai praneša per Notifications (varpelio piktograma viršutinėje mėlynoje juostoje) ir el. paštu. Ant puslapio sienos ar tuo labiau tag’indamas Jūsų puslapius Facebook’as svarbių žinių apie problemas neskleidžia.

Taigi ką daryti, jei visgi tokią žinutę gavote?

1. Nespausti joje esančios nuorodos. Jei žinutę tik atidarėte, bet nepaspaudėte jokios joje esančios nuorodos, Jums jokios grėsmės nekyla

2. Šią žinutę pažymėti kaip netinkamą

3. Žinutę ištrinti (jei, pažymėjus kaip netinkamą, ji nebuvo ištrinta automatiškai)

4. Ramiai gyventi toliau :)

Būkite atidūs – su laisva informacijos sklaida socialiniuose tinkluose, atsiranda ir daug piktavalių, kurie nori pasinaudoti lengvatikiais. Kritiškai vertinkite informaciją, jos šaltinius, tikrinkite, kokiais būdais ji Jus pasiekia.

Saugaus naršymo!