Apsilankėte EduMint mokymuose? Pasidalinkite!

Lankėtės EduMint mokymuose? Apie tai pranešti viešai – verta. Žinoma, kad pagrindinė priežastis, kodėl einate į mokymus, yra naujos žinios ir išmokti įrankiai. Tačiau, savo, kaip profesionalo įvaizdžiu turime rūpintis nuolatos – ir dėl didesnio pasitikėjimo kolegų būryje, ir dėl stipresnių pozicijų derantis dėl atlyginimo pakėlimo. O jei planuojate netrukus ieškoti naujos darbovietės, profesinis įvaizdis turėtų tapti prioritetine veikla.

Todėl labai kviečiame apie apsilankymą EduMint mokymuose pasidalinti viešai. Štai kelios idėjos, kaip tai galite padaryti įvairiuose kanaluose:

1. Skaitmeninis diplomas

Kiekvienam Jūsų po mokymų el. paštu atsiunčiame skaitmeninį diplomą. Jis skirtas pasidalinimui Facebook ar LinkedIn sienose. Būtinai pažymėkite (tag arba check-in) EduMint’ą.

2. Pagrindinės įžvalgos

Didžiausia nauda bus jei ne tik informuosite apie faktą, kad buvote mokymuose, tačiau ir pasidalinsite pagrindinėmis įžvalgomis – taip parodysite, ką išties iš ten išsinešėte, o prasmingas įrašas sukurs naudą jūsų sekėjams – garantuojame LIKE’ų lietų. Geriausiu atveju komentaruose užvirs diskusija ir ypač LinkedIn’e gausite ypatingą nemokamo reach’o porciją.

Paprasčiausias būdas, kaip tai padaryti – į Facebook/LinkedIn surašyti tai, ką susikonspektavote užrašų knygutėje. Ten dažniausiai pasižymime tai, kas aktualu konkrečiai mums, kurios įžvalgos pasirodė svarbiausios. Tų įžvalgų atranka ir taiklumas geriausiai parodys, kiek būtent Jūs sugebėjote pasiimti iš mokymų.

3. LinkedIn „Licenses & Certifications“ skyrius

LinkedIn turi specialų profilio skyrelį, kuriame kviečiama įvesti visus savo aplankytus mokymus ir gautus sertifikatus. Čia – puiki erdvė išvardinti visus mokymus, kuriuos aplankėte. Taip parodysite konkrečias temas, kuriose save tobulinate. Priešingai nei įrašas ant sienos, „Licenses & Certifications“ per laiką nepasislepia po naujesniais post’ais ir yra aiškiai matomas nuolat.

4. Asmenukė

Nepamirškite ir paties paprasčiausio pasidalinimo – paprašykite nusifotografuoti su lektoriumi ar kitais mokymų dalyviais. Įkelkite tai į Instagram Stories ar kitus tinklus su trumpu pasidžiaugimu apie produktyviai praleistą dieną. Techniškai tai lengviausias būdas užsiminti apie mokslus, tačiau reikia nepamiršti apie tai pagalvoti iki išeinant iš auditorijos, nes paskui būna per vėlu :)

Savo, kaip profesionalo, įvaizdį turime formuoti nuolatos – tai padeda ne tik darbo paieškose, bet ir esamoje darbovietėje savo žodį padaryti stipresniu. Galų gale, juk lankėtės socialinių tinklų rinkodaros mokymuose – būtų keista apie juos nepasidalinti tuose pačiuose tinkluose :)