Pokalbis su Jurgita – pirmąja baigusia Facebook GURU mokymų rinkinį

Įteikėme pirmąjį Facebook GURU mokymų rinkinio diplomą. Pilną mokymų kursą pirmoji baigė Jurgita Jakumienė, Klaipėdos vaikų užimtumo ir priežiūros centro „Pas Betę“ įkūrėja. Džiaugėmės ją kaskart matydami savo mokymuose, o dar kai sužinojome, kad į dalį mokymų į Vilnių ji kas savaitę atvykdavo iš pajūrio, supratome, koks stiprus gali būti noras mokytis :)

Kalbiname Jurgitą apie jos veiklas ir tobulėjimą socialiniuose tinkluose.

Kodėl nusprendėte mokytis Facebook rinkodaros?
Norint, kad apie tave ir tavo veiklą žinotų, reikia paprasto dalyko – paskleisti žinią kad tu esi. Bendravimas su tėveliais vyksta per FB. Esu FB savamokslė. Pati su Facebook’ u pradėjau draugauti visai neseniai. Iš pradžių net ignoravau jį. :)) Prisireikė kai mano mažiausia pradėjo lankyti darželį. Auklėtojos ten sudėdavo dienos info, ką veikė vaikai… Po to savas verslas. Ir vėl reikia. Elementarus noras daryti gerai, daryti daugiau privedė prie mokymų paieškos. Jūsų mokymai kaip tik tada kada labiausiai reikėjo. Ačiū Jums už tai. Ir dar visko ko reikia vienoje vietoje „FB mokymų rinkinys“. Ameizing!

Kaip jautėtės mokymų metu? Ar jie atitikdavo Jūsų lūkesčius?
Mokymai labai išsamūs, tikslūs, konkretūs. Viskas labai koncentruota. Parinkti įrankiai, kuriais galima iškarto naudoti. Lūkesčius atitiko ir pranoko. Sužavėjo dėstytojų atsidavimas, nuoširdumas ir informacijos perdavimas, noras dalintis.

Kurie mokymai iš viso rinkinio patiko labiausiai?
Sunku išskirti kažkuriuos vienus. Atrodo trūktų jei kažkurių nebūtų. Mano favorite „Foto ir video telefonu“. Labai gyva, ir tikra.

Kiek laiko praėjo nuo pirmųjų Jūsų EduMint mokymų? Ar jau taikote juose gautas žinias? Kaip sekasi?
Mano pirmieji mokymai prasidėjo spalio mėnesį. Taikyti pradėjau naudoti iškart, tą patį vakarą:)) čia kitaip ir neitų.

Ar dažnai dalyvaujate kituose mokymuose? 
Domiuosi ir dalyvauju daug kur. Pritariu visu 100 proc. Mokytis visą gyvenimą super geras dalykas

Vienų mokymų tikrai neužteks. Galėčiau garantuoti, kad čia žinias tobulinti reikės nuolatos. Atrasti vis naują informaciją, ją taikyti. Patogu naudoti skaidres, pasižiūri ir atsimeni kas buvo pasakojama. Visi įrankiai prie temų.

AČIŪ komandai, Jūs tikrai šaunūs. Džiaugiuosi, kad sutikau jus.

Dalinamės Jurgitos diplomų kolekcija ir laukiame visų kituose mokymuose! :)